Roshen ліквідує свою фабрику в Маріуполі

ЕкономікаОксана Руда, 21 квітня 201515830
Roshen ліквідує свою фабрику в Маріуполі

Кондитерська корпорація Roshen ліквідує ПАТ «Маріупольська кондитерська фабрика «Рошен»».

«20 квітня на загальних зборах акціонерів одностайно прийнято добровільне рішення акціонерів про припинення ПАТ «Маріупольська кондитерська фабрика «Рошен»» шляхом ліквідації. Рішенням акціонерів призначена ліквідаційна комісія, робочий орган, уповноважений здійснювати ліквідацію господарюючого суб'єкта. Ліквідація здійснюється за передбаченим законодавством України алгоритмом», – йдеться в повідомленні прес-служби корпорації.

Зазначимо, фактично маріупольська фабрика Roshen припинила роботу ще в лютому 2014 року. Тоді керівники корпорації пояснила закриття підприємства тиском із боку податкових органів, а також забороною на постачання виробленої в Україні продукції Roshen до Росії.

Після обрання власника корпорації Петра Порошенка президентом України, маріупольска фабрика так і не відновила виробництво.

Корпорації Roshen належать фабрики в Україні, а також по одній фабриці в Литві, Угорщині та Росії. За даними Candy Industry's Top 100, корпорація є 20-м у світі виробником кондитерських виробів із виручкою в 1,02 млрд доларів.

Власником корпорації є президент України Петро Порошенко. Під час виборчої кампанії він обіцяв продати Roshen. Організацією продажу корпорації займається інвестиційна компанія Rothschild в консорціумі з українською інвестгрупою «Інвестиційний капітал Україна» (ICU Group).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук