Порошенко заявив, що продасть свій бізнес

Володимир Рихліцький, 26 травня 20145481
Порошенко хоче продати свій бізнес

Петро Порошенко, який згідно з екзит-полами перемагає на дострокових виборах президента, планує продати свій бізнес і подати приклад для розділення бізнесу і політики в країні.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Інтер» у неділю.

«Я дав доручення зараз терміново знайти інвестиційного банкіра-консультанта, який вже з наступного тижня розпочне процес пошуку покупця на мої бізнес активи», – заявив Порошенко, якого цитує Українська правда.

Кандидат не виключив, що його приклад «наслідують й інші».

Він нагадав, що раніше передав «у прозоре управління публічній компанії всі свої активи».

«Зараз я хотів би закласти й інший приклад, коли обраний президент публічно продає бізнес активи, які йому належать, для того, щоби сконцентрувати всю свою увагу на служінні держави», – заявив Порошенко.

Він, однак, зазначив, що не бачить проблем, коли успішні бізнесмени йдуть у політику.

«Коли людина, яка має досвід реальної економіки, яка створювала робочі місця, яка є найбільшим платником податків, яка вміє будувати фабрики і заводи, і застосовує свій досвід, щоб піднімати економіку і країну. І з цією метою вона прийшла у політику. На моє переконання, це набагато краще, ніж коли, так званий чистий політик, який нічого в житті не робить, лише солодко співає і перетворює політику на бізнес для заробляння грошей», – зазначив Порошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук