Розслідування в Державіаслужбі виявило низку порушень

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 4 вересня 20154950

Службове розслідування стосовно голови Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка встановило низку порушень, які він допустив, і перевищень ним повноважень.

Як пише «Інтерфакс-Україна», згідно з актом розслідування, копія якого розміщена на веб-сайті Міністерства інфраструктури України, зокрема виданий Державіаслужбою новий наказ про правила видачі призначень на авіамаршрути, який викликав низку дискусій і суперечок на авіаринку, не сприяє розвитку конкуренції і створює умови для надання переваг окремим суб'єктам, при цьому ні Антонюк, ні його заступник Микола Мельниченко не внесли змін у цей документ.

Також встановлено, що сама комісія Державіаслужби з питання видачі призначень на авіамаршрути працювала з порушеннями. А Антонюк допустив особисте втручання в роботу комісії 9 червня.

Крім цього, згідно з актом, керівництвом Державіаслужби перевищені повноваження при направленні до Міністерства закордонних справ України та авіавлади Йорданії листів про призначення авіакомпанії МАУ на маршрут Київ-Амман і незаконно видало відповідне призначення МАУ.

Також вказується, що Державіаслужба з порушеннями провела сертифікацію компаній ТОВ «Аерохендлінг» і «Трансаерохендлінг».

Крім іншого зазначається, що з порушеннями були звільнені директори департаментів Державіаслужби Сергій Коршук і Віктор Марчук.

Як повідомляв ZAXID.NET, Кабінет міністрів України 4 вересня звільнив з посади голови Державної авіаційної служби Дениса Антонюка.

Антонюк став очільником Державіаслужби 12 березня 2014. До цього з 1997 по 2014 рік він працював в авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», найбільшої на сьогоднішній день авіакомпанії країни, де пройшов шлях від диспетчера по центрівці до глави дирекції розвитку мережі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук