Рудий котик, мер міста та представники бізнесу на відкритті регіональної дирекції ОТП Банку

Рудий котик, мер міста та представники бізнесу на відкритті регіональної дирекції ОТП Банку
Відкриття регіональної дирекції ОТП Банку

У час, коли багато банків йдуть у «діджитал», пропонуючи цифрові послуги, потреба у реальних, «фізичних» відділеннях – не зникає. Клієнти прагнуть персонального підходу та локації, де вони особисто можуть поспілкуватися з представниками банку. Саме така нова локація нещодавно з’явилася на карті Львова – ОТП Банк відкрив відділення та регіональну західноукраїнську дирекцію у вишуканій будівлі на проспекті Чорновола, 41.

Першим відвідувачем нового відділення стало руде кошеня з ЛКП «Лев», якого, за давньою традицією, попереду всіх впустили у приміщення. Вже за ним банк відчинив свої двері для гостей: представників бізнесу та міської влади. Міський голова Андрій Садовий радо привітав гостей заходу, зазначивши, що кожен новий бізнес – це нові робочі місця, а отже і вклад в економіку міста. І якраз на економічному розвитку будує свої стратегічні цілі Правління ОТП Банку.

«Ми вже давно хотіли створити таку регіональну дирекцію, яка відповідала б нашим амбіціям і в Україні, і в цьому регіоні, – каже Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління ОТП Банку. – Останні три роки були надзвичайно успішними для ОТП Банку, нам вдалося подвоїти кредитний портфель. У планах – наступне подвоєння до кінця 2023 року. Чому ми акцентуємо увагу на кредитному портфелі? Тому що економічне зростання залежить від інвестицій, а інвестиції – від кредитування. Збільшення кредитного портфеля – це один з найвагоміших показників, що сприяє зростанню економіки та ВВП».

Також Голова Правління додав, що ще одна стратегічна мета банку – бути максимально універсальним та співпрацювати і з корпоративним бізнесом, і з клієнтами роздрібного бізнесу. Широка продуктова лінійка, що включає автокредитування, споживче кредитування, іпотечне кредитування, яке незабаром планують запустити, а також продукти для аграріїв, середнього та малого бізнесу, вигідно вирізняє ОТП Банк на ринку.

Нові напрями та надійність, підкріплена іноземним капіталом (нагадаємо, власником ОТП Банку є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.), забезпечує динамічне зростання та стійкі позиції. За даними НБУ, ОТП Банк увійшов у ТОП-5 найбільш прибуткових банків за 2019 рік та був занесений до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи. Тепер сучасні інструменти від прогресивного банку стали ще ближчими – 8 областей Західної України зможуть отримувати якісний сервіс у новій регіональній дирекції.

«Ми пишаємося тим, що в нас відкрилося велике приміщення, яке є західноукраїнською дирекцією і регіональним відділенням, справжнім серцем мережі, говорить Леся Сирота, Директор департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею. – І, напевно, це одне з кращих наших відділень, адже воно побудовано у форматі 3.0, зі світлими кольорами, з яскраво-зеленими та помаранчевими вкрапленнями. Проєктуючи його, ми передусім думали про комфорт працівників, яких тут буде понад 30. Якщо їм буде приємно працювати, цей настрій передаватиметься клієнтам, тож це буде справжній вау-ефект і від інтер’єру, і від сервісу».

А щоб клієнти склали перше враження про приміщення регіональної дирекції, для них провели екскурсію будівлею. Також гостей чекали подарунки і, звісно, нетворкінг та спілкування. Ті, хто користується послугами ОТП Банку, радіють відкриттю нового відділення, у якому зможуть оперативно вирішувати всі питання. А ще кажуть, що цінують банк за інноваційність.

«ОТП Банк більш швидкий, зручніший, іде назустріч і завжди пропонує нові продукти, які можуть бути цікавими. Вони постійно намагаються бути у фінансовому тренді і нам імпонує такий підхід», – ділиться думкою пан Євген, представник компанії Західно-Український Автомобільний Дім. Сучасність банку відзначає і Борис Боднар, приватний консультант бізнесу та учасник Rotary Club International, який рік тому переїхав із закордону в Україну: «Поки що я не є клієнтом банку, але знаю про нього через різні заходи та Європейську Бізнес Асоціацію. Мене запросили на відкриття і мені дуже подобається те, що в цього банку є розвиток, є успіхи. Це один з кращих приватних банків України, тож я впевнений, за ним – майбутнє».

ОТП Банк і справді налаштований рішуче: амбітні цілі, надійна підтримка закордонного інвестора та прагнення рухатися в ногу з ринковими тенденціями надихають не лише Правління банку, а його клієнтів. Будьте в курсі інноваційних пропозицій – слідкуйте за новинами ОТП Банку у соцмережах: Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Ліцензія НБУ №191 від 05.10.2011

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук