Рух «Чесно» почав моніторити новий парламент

Марта Кривецька, 13 грудня 20128341
Рух «Чесно» почав моніторити новий парламент
фото nlight.org.ua

Громадянський Рух «Чесно» 12 грудня розпочав моніторинг роботи депутатів Верховної Ради нового скликання. У перший день особлива увага зверталася на персональне голосування та дотримання волі виборців.

«Сьогодні о 8.30 ранку кожен депутат побачив на своєму робочому місці лист від руху ЧЕСНО. Ми закликали 450 депутатів голосувати персонально та продемонструвати сумлінну та доброчесну роботу у парламенті. У новому парламенті «кнопкодавство» має зникнути – це один з пріоритетів руху «Чесно» на найближчий час», - зазначила одна з ініціаторів руху «Чесно» Світлана Заліщук, повідомляється у поширеній рухом заяві.

Передбачається, що впродовж перших днів аналітики руху дослідять, хто з нардепів не голосуватиме і особисто і прогулюватиме пленарні засідання і роботу комітетів, а також чи з’являться у парламенті нові «тушки».

Детальну методологію дослідження роботи новообраного парламенту «Чесно» обіцяє оприлюднити на початку 2013 року.

Наразі, згідно із повідомленням, моніторинг «Чесно» показав, що за результатами виборів до Верховної Ради пройшов 331 порушник критеріїв руху. Зокрема, 233 новообрані депутати причетні до корупції, 114 порушили права і свободи громадян, 185 мають непрозорі доходи та витрати, 30 змінили свою політичну позицію, 101 прогулював роботу парламенту та 156 є депутатами, що не голосували особисто під час попередньої каденції.

Нагадаємо, що рух «Чесно» проводив моніторинг кандидатів під час передвиборчої кампанії 2012 року. Серед кандидатів за списками рух виявив 242 осіб, які порушують критерії доброчесності. Загалом моніторинг виявив, що на одне місце в новому складі Верховної Ради претендувало по два кандидати, що порушують чинне законодавство.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук