Рух за свободу в інтернеті атакуватиме урядові сайти

Світ19 лютого 20127530
Anonymous

Міжнародний рух за свободу в інтернеті Anonymous має намір атакувати якомога більше урядових та корупційних корпоративних сайтів.

Представники хакерської групи AntiSec, що входить у рух Anonymous, в інтерв'ю американському виданню Wired повідомили, що після нещодавніх атак ресурсів американської Федеральної торгової комісії вони мають намір продовжувати нові атаки і надалі.

За словами анонімного представника цієї групи, зараз вони активно слідкують за ситуацією, що розгортається навколо антипіратської угоди ACTA, а також її американських прообразів, зокрема SOPA. Ці ініціативи викликали бурхливе протистояння у суспільстві та активісти кажуть, що не мають наміру залишатися байдужими до настроїв людей.

Хакерський рух наразі обговорює свої подальші дії щодо силових відомств США, зокрема ФБР і ЦРУ. Серед найбільш ймовірних ініціатив Anonymous і AntiSec називається схема # FFF або Fuck the FBI Friday, в рамках якої кожну п'ятницю планується проводити ті чи інші атаки на ресурси урядових органів і в першу чергу силових.

«У нас вже є десятки цілей ... Кожну п'ятницю ми будемо ініціювати напад на конкретні цілі, відключаючи від інтернету якнайбільше урядових та корупційних корпоративних сайтів», — говорить учасник AntiSec.

За його словами, Anonymous не обмежуватимуться простими дефейсами ресурсів, атакуючи також урядові бази даних, поштові сервери та інші ресурси.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук