Рятувальники попередили про початок повені у західних областях України

Рятувальники попередили про початок повені у західних областях України
фото ДСНС
За даними гідрометцентру, 4 - 6 лютого передбачається поступове пiдвищення рiвнiв води на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра і Захiдного Бугу на 0,5 - 2 м

У дев'яти районах Закарпатської області у річках піднявся рівень води, внаслідок чого підтоплено близько 500 дворів, один магазин та 4 житлові будинки, з яких відселили 11 осіб. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Як зазначається, підтоплення сталися у Воловецькому, Іршавському, Тячівському, Перечинському, Рахівському, Міжгірському, Мукачівському, Хустському та Свалявському районах.

Також інформують, що внаслідок переливу води через дорогу наразі перекритий рух між селами Гребля та Вільхівка Іршавського району. Рятувальники відкачують воду із затоплених дворів та будинків.

У ДСНС повідомили, що внаслідок відлиги та опадів, 3 - 4 лютого на рiчках Закарпатської області продовжиться скресання рiчок, утворення заторiв льоду з швидкоплинним пiдвищенням рiвнiв на 0,5 - 1,5 м і можливі пiдтоплення понижених ділянок талими водами; в нижніх течіях Боржави - на 2,0-3,0 м, з виходом води на заплаву і підтопленням сільськогосподарських угідь ряду сіл та автодороги Виноградів-Шаланки (Виноградівський, Іршавський райони Закарпатської обл.).

Між тим, за даними Укргідрометцентру, 4 - 6 лютого, внаслідок очікуваної відлиги, опадів та сніготанення, передбачається поступове пiдвищення рiвнiв води над поточними рівнями: на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) і Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.) на 0,2 - 1,0 м. Прогнозується поступове послаблення і руйнування льодового покриву та льодохiд, при якому можливе формування заторiв льоду з рiзким коливанням рiвнiв води на 0,5 - 1,5 м.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук