РЄ вивчає відповідність розслідування одеської трагедії Європейській конвенції з прав людини

Міжнародна консультативна група Ради Європи, створена за ініціативою генерального секретаря Торбйорна Ягланда, приступила до вивчення відповідності розслідування подій 2 травня 2014 в Одесі Європейській конвенції з прав людини.

«Починаючи з лютого 2015 року група зібрала інформацію про проведені розслідування. Того ж місяця за запитом групи Генеральна прокуратура надала інформацію щодо розслідувань, проведених різними правоохоронними органами», – йдеться в заяві групи, яку цитує «Інтерфакс-Україна».

У квітні група зібрала питання до Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, а також тимчасової слідчої комісії парламенту, уповноваженого Верховної Ради з прав людини і місцевої влади Одеси. Після отримання письмових відповідей група сподівається провести зустрічі з владою та всіма зацікавленими особами в Києві та Одесі в червні.

Міжнародна консультативна група була створена в 2014 році для оцінки відповідності розслідувань подій на Майдані Незалежності в Києві і в Одесі вимогам Європейської конвенції з прав людини.

Як повідомлялося, під час громадянських зіткнень 2 травня 2014 в Одесі загинули 49 людей і більше 200 постраждали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук