Саакашвілі і Порошенко

Варіанти майбутнього

БлогиЄвген Кузьменко , 26 червня 2015 510
Євген Кузьменко
Журналіст, працює в проектах "Третє око" і ЦЕНЗОР.НЕТ

Дивлюся чергові ролики з одеським губернатором. Щось середнє між фільмами "Ми, що нижче підписалися", "12 розгніваних чоловіків" і "Міміно".

Мене ось що цікавить: чи розуміє Петро Олексійович, в яку розвилку він потрапив? Або він поставив Саакашвілі на Одесу, щоб перевести удар (і фокус суспільної уваги) з себе на Міхо (попутно зачистив бородатих конкурентів) - і тепер в деякому офігенно спостерігає, як глядацькі симпатії (тих, у кого такі були) перекочовують від Президента до безбаштовому голові Одеської адміністрації. Або хотів показати, що нашій корупцією (а контрабандна Одеса-мама в цьому плані - чи не Джомолунгма) подавиться навіть найуспішніший і палкий реформатор - і таке може трапитися, але тоді й самому Петру Олексійовичу краще повернутися в свої шоколадні краї, як облажався на піку своєї кар'єри.

Або ж щиро хоче, щоб у Міхо вийшло. Але тоді - за невблаганною логікою успіху - його треба буде везти в Кабмін для продовження банкету - і в очах усіх бути вдячною тінню при тріумфатора-чужинця.

Чи готовий до цього Порошенко? У сенсі - чи готовий везти? І чи готовий бути тінню? Особисто мені хочеться вірити в третій варіант. А ось чи вірю я в готовність стати президентом на підхваті? На жаль немає. Це означало б грандіозну перемогу над собою, не переносить поруч сильних людей. Не думаю, що Петро Олексійович на таку перемогу здатний. Втім, що це я вже ділю шкуру непереможного Саакашвілі? Йому зараз буде дико важко. Воювати доведеться на три фронти. Перший - Володимир Володимирович Х. Другий - бородатий конкурент (на жаль, судячи з усього, сутичка неминуча). І третій - багаторівнева контрабандна мафія, що складається з представників буквально всіх політичних сил. Добре б не з'явився і четвертий фронт - фронт заздрості номінального шефа. Будемо сподіватися, що з цього боку пронесе. Але і з трьома наявними фронтами - ви б витримали? Я - ні. Але я - не оця навчена досвідом кульова блискавка з животиком. Тобто животик у мене є, але без досвіду і без блискавки.)

Треба бути божевільним, щоб полізти в цю бійку. І ще більшим божевільним, щоб виграти її. Але - це тільки мені здається, що божевілля це заразно?)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук