Саакашвілі у США отримував майже $200 тис. зарплати

Михайло Саакашвілі до свого призначення головою Одеської держадміністрації отримував в США зарплату в розмірі $198 тис. на рік. Відповідний документ він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

«Для того, кого це цікавить, моя американська зарплата становила майже $200 тис. перед призначенням в Одесу і до цього повинні були додатися доходи від лекцій і публічних виступів», – заявив Саакашвілі.

За словами голови Одеської ОДА, він прийшов на держслужбу не по гроші. «Важко пояснити в суспільстві, де у людей великі труднощі, що держчиновникам потрібно платити більше», – зазначив колишній президент Грузії.

У той же час він висловив переконання, що потрібно набрати «нових незабруднених людей» і з часом підвищити їм зарплату.

«Через деякий час, коли зростуть податкові надходження, тобто коли гроші йтимуть у бюджет, а не в кишеню корупціонерів, дати їм гідну зарплату, і одночасно ми зможемо підняти пенсії, побудуємо дороги і набагато краще оснастимо збройні сили», – заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, 30 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про надання громадянства України екс-президенту Грузії Михайлу Саакашвілі. Ще одним указом він призначив Саакашвілі головою Одеської обласної державної адміністрації.

На першому засіданні на посаді губернатора Саакашвілі розглянув варіанти скорочення чисельності чиновників в адміністрації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук