Саакашвілі закликав львів’ян підтримати Андрія Садового на виборах мера

«Від добра добра не шукають»

СуспільствоС.Т., 12 листопада 201539675
Андрій Садовий та Міхеіл Саакашвілі у Львові

Колишній президент Грузії, а сьогодні голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив про підтримку Андрія Садового на виборах міського голови Львова.

Саакашвілі каже, що знайомий із Садовим ще з часів свого президентства у Грузії і відтоді він спостерігає за розвитком Львова.

«Я добре знайомий із Андрієм Садовим ще коли був президентом Грузії, коли він усіляко розвивав відносини між Тбілісі і Львовом і він завжди справляв враження розумного, інтелігентного, патріотичного українця», - заявив Саакашвілі.

Голова Одеської ОДА неодноразово бував у Львові і сьогодні, якби був львів’янином, то віддав би свій голос за чинного мера:

«Я думаю, що якби я жив сьогодні у Львові, незалежно від політичних симпатій, я б, звичайно, голосував за Андрія Садового. Від добра добра не шукають».

Окрім того, на думку Саакашвілі, за час, коли Садовий керує містом, роль Львова у загальноукраїнських процесах суттєво зросла.

«Львів дуже швидко розвивається і нам би хотілось, щоб він розвивався ще швидше. Звичайно, є дуже багато мінусів, вони завжди є, коли людина у владі. Але те, що за нього проголосувало стільки виборців свідчить про те, що люди розуміють, що Львів рухається у правильному напрямку. За цей час присутність і вплив Львова у загальноукраїнських процесах помітно виросла і зміцнилась. І це теж заслуга теперішнього міського голови», - додав голова Одеської ОДА.

Саакашвілі переконаний, що Львів має великий потенціал для розвитку.

«Я думаю, що є багато нових ідей, які можна взяти у Львова і які Львів може взяти в інших. Для цього потрібна людина, в якої відкритий горизонт, яка постійно шукає чогось нового. Андрій Садовий – з тієї категорії людей, які постійно хочуть дізнатись щось нове, повчитись. Я таких людей поважаю, бо сам намагаюсь бути таким. Тому він справді заслужив підтримки львів’ян», - резюмував Міхеїл Саакашвілі.

Другий тур виборів міського голови у Львові відбудеться цієї неділі, 15 листопада.    

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук