Садовий назвав «цинічними» останні заяви Гройсмана

Мер Львова прокоментував заяви прем’єра про необхідність допомоги Львову

СуспільствоАК, 19 червня 201715313
Садовий назвав «цинічними» останні заяви Гройсмана
фото Air TV
Садовий і Гройсман під час підписання в ЛОДА меморандуму стосовно вивезення львівського сміття з мерами райцентрів Львівщини, 21 квітня 2017 року

Мер Львова Андрій Садовий відреагував на заяви Володимира Гройсмана, нагадавши, що у прем’єр-міністр отримав уже п’ять звернень міської комісії з надзвичайних ситуацій з проханням про допомогу Львову, на які львівська мерія так і не дочекалася реакції.

«Чи є межа цинізму пана Прем’єр-міністра? Володимир Гройсман просить всіх допомогти Львову в ліквідації екологічної кризи, якщо я «раптом» звернусь, – заявив, зокрема, Садовий. – Я нагадую пану Президенту та пану Прем’єр-міністру, що у них у шухлядах лежать вже П’ЯТЬ (!) звернень міської комісії з надзвичайних ситуацій з проханням про допомогу місту (або як мінімум припинити блокаду), які відверто ігноруються».

Садовий також опублікував у Facebook лист-відмову з Вінницької міськради, назвавши нинішнього мера Вінниці Сергія Моргунова «вірним соратником» Володимира Гройсмана, який, як відомо, очолював Вінницю до 2014 року.

Андрій Садовий також прокоментував слова Володимира Гройсмана про 14 ділянок, які ЛОДА може виділити під новий міський полігон ТПВ.

«Припускаю, що пана Прем’єр-міністра підставляють з інформацією місцеві державні чиновники. Бо це – відверта неправда! Це якщо пропозицією не вважати листи типу: «там біля села такого-то є якесь поле, ніби нічийне. Може ви там собі звалище зробите?». Жодного іншого результату, крім збурення сільських громад, це дати не може», – вважає мер Львова.

Андрій Садовий також пояснив, які кроки він вважає необхідними для розблокування нинішньої ситуації з вивезенням сміття зі Львова.

«Реальним кроком державної влади в цій ситуації для недопущення екологічного лиха може бути: 1) розблокування діючих полігонів; 2) надання ділянки для нового резервного полігону для Львова та 4-х районів області, який відповідатиме ДБН В.2.4-2-2005 "Полігони твердих побутових відходів"», – вважає Садовий.

Нагадаємо, що епідеміологи стверджують, що через накопичення сміття на вулицях Львів впритул наблизився до межі спалаху кишкових інфекцій. Щодня кількість невивезеного сміття у місті зростає на 200 тонн, загалом у місті накопичилось близько 9 тис. тонн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук