«Садовий не є непомильним мером. Це складне місто», – Маринович

Суспільство23 жовтня 20157190

Відомий правозахисник і віце-ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович висловився на підтримку чинного мера Андрія Садового.

«Мені хочеться озирнутися назад і оцінити ті роки, які ми прожили разом з п. Андрієм Садовим в одному місті. Так-от: результатом буде моя вдячність. При ньому місто багато в чому преобразилося, набуло пристойнішого вигляду. Звичайно, не так швидко, як би цього хотілося, але в мене нема певності, що на його місці я діяв би мудріше та ефективніше», – написав, зокрема, Мирослав Маринович у своєму блозі.

Він відзначив значний прогрес Львова у розвитку електронного врядування та освіти, а також висловив впевненість, що вибори у Львові пройдуть чесно.

«Навіть ті, що критикують [Садового], ніколи не звинувачували його у фальсифікації голосів. Тому Львів має шанс провести ці вибори, не вдаючись до брудних технологій. Але це обов’язок не лише влади, а й кожного з нас – усіх громадян міста», – вважає Маринович.

Він також висловив особисту вдячність міськогому голові, згадавши випадок у 2006 році, коли Садовий прийшов помолитися за його померлу матір: «Навіть якщо бачити в цьому якийсь розрахунок, я не думаю, що такі жести підтримки характерні для багатьох мерів українських міст».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук