Садовий подякував медикам за роботу на Євро-2012
6 липня у Львові відбулась відкрита медична рада щодо роботи медиків під час Євро-2012, де Андрій Садовий подякував за роботу керівникам та апарату медичних установ, а також студентам Львівського державного університету ім. Д. Галицького, які долучалися до медичного забезпечення чемпіонату.
Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
«Я хочу подякувати вам за вашу важку працю, яку ви зробили, робите. А особливої подяки заслуговує ваша неймовірна відданість справі. Слава Богу, в нас не було якихось надзвичайних випадків, але ті гості нашого міста, які отримували медичну допомогу, були насправді подивовані нашою привітністю, гостинністю. Я розумію, що Євро-2012 хотілося б тепер проводити кожного року, бо це насправді є подія неординарна і цікава», - зазначив міський голова.
«Всі, хто був у Львові насправді здивовані, і люди, які працюють в УЄФА і приймають рішення, вони насправді не могли зрозуміти, як так усе зробили. Тому що і грошей недостатньо було, і практики такої ми не мали. А все одно всі ділянки роботи під час Євро працювали якісно і злагоджено. Тому ви всі молодці», - додав Андрій Садовий.
Водночас начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб зазначив, що негативні наслідки такої масштабної події у Львові є мінімальними лише завдяки тому, що всі служби працювали добре і злагоджено, а робота медиків виконана на високому професійному рівні.