Садовий про землю, яку депутати віддали без торгів: Це афера

Марта Кривецька, 10 квітня 201210560
Садовий про землю, яку депутати віддали без торгів: Це афера
фото ZAXID.NET
Андрій Садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий назвав аферою ухвалу депутатів Львівської міської ради від 5 квітня, якою вони подолали його вето на виділення землі ТзОВ «Медична клініка «Обласний діагностичний центр».

«Мова йде про земельну ділянку на вул. Пекарській, яка, на переконання юридичного управління (Львівської міської ради, – ред.), була внесена депутатами з голосу, не відповідаючи нормі чинного законодавства: сьогоднішні орендарі ділянки не знали цього. На мою думку, це афера. Тому я звернувся з листом до прокурора області, щоб прокуратура проаналізували цю ухвалу. І будемо надіятись, що буде відповідне реагування», – розповів Андрій Садовий журналістам 10 квітня.

На запитання, чи ветував мер якісь ухвали, проголосовані 5 квітня, Андрій Садовий сказав: «Юридичне управління закінчує вивчати їх і сьогодні до кінця дня буде або не буде вето».

Як інформував ZAXID.NET, депутати Львівської міськради 5 квітня подолали вето міського голови на ухвалу, якою 22 березня надали ТзОВ «Медична клініка «Обласний діагностичний центр» земельну ділянку на вул. Пекарській, 65. За подолання вето проголосувало 62 депутати.

У зауваженнях мера до ухвали було зазначено, що ця земельна ділянка є вільною від забудови, тому підлягає продажу з аукціону. Крім того, з її слів, фактичний користувач землі (головне управління охорони здоров’я Львівської ОДА) не давав згоди на надання ділянки іншому користувачу. Попри те, депутати подолали вето.

Зазначимо, ухвала, яку ветував мер, передбачала затвердити ТзОВ «Медична клініка «Обласний діагностичний центр» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати земельну ділянку площею 0,045 га на вул. Пекарській, 65 в оренду терміном на 10 років для будівництва і обслуговування медичної клініки коштом земель житлової та громадської забудови за функцією використання – землі громадської забудови.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук