Садовий спростував фейки про продаж медіахолдингу «ТРК Люкс»

Андрій Садовий вкотре спростував зумисні інформаційні «вкиди» про продаж медіахолдингу «ТРК Люкс»

Міський голова Львова Андрій Садовий спростував фейк про продаж медіахолдингу «ТРК Люкс». Таким чином мер зреагував на повідомлення такого змісту, які вже не вперше поширюються у соцмережах перед виборами.

«Кожного! Кожного разу перед виборами розповсюджують фейк про те, що Садовий продає «24 канал» якимось упирям. Вже й ніхто не вірить, але ж фантазії та інтелекту у фейкометів не додалось. Отож, нічого нікому не продаємо! Тим більше усіляким колаборантам. Тим більше, що цей бізнес годує мою сім’ю», – написав Андрій Садовий у Facebook ввечері 31 травня.

Раніше Садовий опублікував декларацію про доходи, згідно з якою сукупний річний дохід його дружини Катерини Кіт-Садової у 2019 році склав 7,1 млн грн, в тому числі 2,4 млн грн як зарплата у ПрАТ «ТРК Люкс» і майже 4,7 млн грн дивідендів від діяльності компанії.

Катерина Кіт-Садова є основним співвласником медіахолдингу ПрАТ «ТРК Люкс», куди входить 24 телеканал, радіостанції «Люкс» та «Максимум», а також низка онлайн-видань, зокрема і ZAXID.NET.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук