Садовий: Успішною є лише та країна, де є успішні міста

Сьогодні, 23 червня, у рамках відзначення Тижня сталої енергетики у приміщенні великої сесійної зали Львівської міської ради розпочалась конференція "Угода мерів та енергобезпека міст". На відкритті з вітальним словом до посла ЄС, мерів міст Європи, голів обласних рад та інших присутніх звернувся міський голова Львова Андрій Садовий.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

"Сьогодні нас об’єднує спільне бажання робити наші міста кращими та ефективнішими, бажання співпрацювати та обмінюватися досвідом. Це дуже важливо – бути разом, спілкуватися. Кожен з нас має різні думки, але потрібно, щоб ми працювали і навчилися думати разом",- наголосив він.

"Я переконаний, що успішною є тільки та країна, де є успішні міста. Тому всі представники міст та областей мають велику можливість робити свої міста та регіони кращими, щоб наші країни процвітали і ми почували себе вільними", – додав Садовий.

На конференції також присутній і голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Андрій Білоусов, виконавчий директор європейської асоціації муніципалітетів "Energy Cities" Жерар Маньєн, керівник проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Вільям Такер, директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич та інші.

Європейський тиждень сталої енергетики у Львові є національним аналогом тижня сталої енергії в Європейському Союзі та спеціалізованим інструментом залучення громади до вирішення проблем сталого енергетичного розвитку міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук