Садовий закликав учасників виборчого процесу до толерантності

Міський голова Львова Андрій Садовий у своєму щотижневому відеозверненні закликав усіх учасників виборчого процесу в останні дні виборчої кампанії показати приклад толерантної конкуренції та поваги до львів’ян.

«Залишається декілька днів до виборів органів місцевого самоврядування, і я хотів би пару слів сказати про питання етики. Львів – це загалом толерантне місто, яке з повагою ставиться до законів нашої держави. У нас практично завжди вибори проходили без особливих порушень, а самі кампанії здебільшого були відносно коректними, без засилля чорних технологій. До певного моменту так було і цього разу», – зазначив міський голова.

Відтак зазначив, що «критика під час кампанії – це нормально. А от коли опускаються до відвертих маніпуляцій та бруду – це неприпустимо для нашого міста і, загалом, для здорового глузду».

«Дуже легко приклеїти комусь ярлик «агента ФСБ», сектанта чи зрадника. Але потім нам разом жити в нашому місті, ходити одними вулицями, спільно працювати і дивитись один одному в очі», – певний Андрій Садовий.

Міський голова назвав Львів символом для України. «Це найбільше україномовне місто світу з твердою позицією в питаннях захисту національних інтересів. Львів’яни були хребтом Майдану, львів’яни не ховались від обов’язку боронити рідну землю», – наголосив мер Львова.

А за останні роки Львів ще й став символом успішного розвитку, як зазначив Андрій Садовий. «Ми дійсно показали багатьом містам країни, що навіть попри страшну економічну кризу можна демонструвати позитивні результати. Звичайно, що є багато проблем, як і в будь-якому іншому місті світу. Але ми знаємо, як їх вирішувати і робимо це», – додав міський голова.

«І от це поєднання – українського характеру і успішного розвитку дуже комусь не подобається. А тому з’являються фільми про тотальну зраду, про те, що мер міста служить Кремлю, «Самопоміч» – це якась секта і так далі», – вважає Андрій Садовий.

«Моє життя – це відкрите життя публічної особи. Все, що я робив і буду робити – на виду. І я хочу звернутись до усіх кандидатів в мери, в депутати, до усіх політичних партій, які беруть участь у цих виборах, в ці останні дні виборчої кампанії показати приклад толерантної конкуренції та поваги до львів’ян. А від себе додам, що не зважаючи на будь-які перепони, ми є і будемо завдяки спільній праці найбільш успішним, українським містом», – наголосив міський голова Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук