Садовий заявив про спротив будівництву індустріал-парку у Львові

«Комусь не дуже сподобалось, що у Львові починає працювати потужний західний інвестор»

ЕкономікаАК, 17 березня 201622834
Садовий заявив про спротив будівництву індустріал-парку у Львові
Кадр з промоційного ролика про будівництво індустріального парку у Львові

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив про спротив будівництву першого в Україні індустріального парку, яке має стартувати цього року у Львові. За його словами, мерія уже практично повністю забезпечила будмайданчик необхідними комунікаціями, однак останнім часом група людей почали чинити активний спротив цьому будівництву.

Андрій Садовий записав спеціальне відеозвернення, у якому заявив про спроби протидії будівництву індустріального парку в районі Рясне-2.

«Для Львова це дуже важлива інвестиція – це декілька тисяч нових робочих місць і перший індустріальний парк в Україні, який буде збудований за усіма європейськими стандартами. Однак комусь не дуже сподобалось, що у Львові швидко і без жодних перепон починає працювати потужний західний інвестор. На сьогодні група людей розпочала створювати перешкоди в будівництві трансформаторної підстанції, необхідної для індустріального парку», – заявив, зокрема, Андрій Садовий.

У відозвернення Садового також включений промоційний ролик, де керуючий партнер компанії CTP Ремон Вос розповідає, чому для першого українського індустріального парку був обраний Львів і показує, як він виглядатиме після завершення будівництва.

Інвестором індустріального парку у Рясному виступає голландська компанія CTP, яка уже заплатила за земельну ділянку перший платіж у 26 млн грн. Зобов’язання мерії полягають в оснащенні цієї ділянки усіма необхідними комунікаціями – водо- і газопостачанням, каналізацією і  електричними мережами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук