Садовий заявив, що Львів не піддасться на шантаж перевізників

Для підвищення тарифів на проїзд мер не бачить підстав

Садовий заявив, що Львів не піддасться на шантаж перевізників
Мер Львова вважає, що про підвищення вартості проїзду в маршрутках можна буде говорити лише після поліпшення їх якості і комфорту

Міський голова Львова Андрій Садовий у традиційному відеозверненні пояснив свою позицію щодо заяв перевізників про підняття тарифів на перевезення, зазначивши, що для цього немає обґрунтованих підстав. Також він розповів, що в січні місто проводитиме новий конкурс на обслуговування міських маршрутів. Тож перевізники, які не згідні з умовами, можуть не подаватись на цей конкурс.

«В cьогоднішньому зверненні розкрию тему транспорту. Останніми днями ми неодноразово чули інформацію про те, що приватні перевізники у Львові вимагають вкотре підняти ціну на проїзд в громадському транспорті. Аргументують тим, що уряд піднімає мінімальну заробітну плату і їм теж її доведеться піднімати. Ось моя позиція. По-перше. Сам аргумент не витримує жодної критики. Середня зарплата на автотранспортних підприємствах набагато вище від мінімальної. Нічого їм не доведеться піднімати», – зазначив Андрій Садовий.

Відтак він висловив свою думку, що про підняття тарифів можна буде говорити лише після покращення якості і комфорту на транспорті. «І якщо на комунальних маршрутах я бачу нові автобуси та тролейбуси, все більше нових трамваїв, то приватні перевізники не поспішають щось міняти. Але саме вони вимагають вищих тарифів», – додав мер.

«Наша відповідь на тезу про те, що возити пасажирів у Львові економічно невигідно буде такою. В січні відбудуться нові конкурси на маршрути у Львові. Якщо вам так невигідно займатись перевезеннями – не подавайтесь на конкурс. Ми знайдемо вам заміну. Черговий шантаж міста не пройде», – запевнив Андрій Садовий.

Також міський голова Львова розповів, що місто продовжує перемовини з ЄІБ про нову угоду, яка дозволить нам закупити протягом наступних двох років чергову велику партію громадського транспорту.

«Мова йде про 9 нових трамваїв та велику кількість нових автобусів та тролейбусів. Це додатково до тих 55 автобусів, які нам уже виготовляє підприємство «Електрон». За ці кошти ми також плануємо в період 2017-2018 років провести реконструкцію вулиць Шевченка, Вітовського та Бандери і провести тролейбусні лінії від Стрийської на Сихів, та від автовокзалу до торговельного центру King Cross», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук