«Самопоміч» хоче зекономити понад ₴4 млрд за рахунок ГПУ, МВС і ВР

Суспільство26 грудня 20142770

Фракція «Самопомочі» запропонувала скоротити видатки на утримання апарату Верховної Ради, а також на забезпечення функцій Генпрокуратури і МВС. За словами депутата «Самопомочі» Вікторії Войціцької, таким чином у наступному році можна буде заощадити понад 4 млрд грн.

«Проаналізувавши видаткову частину бюджету, ми пропонуємо скорочення на 1,3 млрд видатків на прокуратуру. Адже за 10 місяців 2014 року на неї було витрачено – 2 млрд гривень. Враховуючи, що у 2015 році її функції будуть зменшені, то нелогічно збільшувати їй фінансування», – вважає Войціцька.

Крім того, у «Самопомочі» пропонують не збільшувати бюджет міліції, і теж встановити його на рівні минулого року.

«Це економія понад 4 млрд грн. Наші пропозиції зумовлені зменшенням чисельності особового складу МВС. І ці кошти ми пропонуємо передати в місцеві бюджети, як субвенцію, на забезпечення так званої «муніципальної міліції», якій будуть делеговані повноваження ДПС, ППС, служби дільничних інспекторів тощо», – сказала Вікторія Войціцька, уточнивши, що пропозиції по скороченню витрат не стосуються бюджету на Нацгвардію.

«Ми пропонуємо раціоналізувати витрати. В тому числі, і Апарату Верховної Ради, зокрема нам не зрозуміла доцільність такої кількості охорони у адмінбудівлях, утримання автопарку, витрачання коштів на такі видання як «Народний депутат», яке за державний кошт друкуються на ламінованому папері. Загалом мова йде майже про півмільйона гривень. Те саме стосується Державного управління справами, на загальні витрати якого закладено майже мільйон», – підкреслила парламентар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук