Самооборона Львівщини пройшла військовий вишкіл на полігоні

Активісти Самооборони Львівщини пройшли черговий етап вогневої підготовки у Верещиці – на базі тренування бійців спецбатальйонів. У військовому вишколі взяв участь 61 самооборонець. Активісти відпрацьовували з автоматами у парах (прикриття один одного, перезаряджання зброї, зміна магазинів), рукопашний бій, роботи на блокпості (зупинка, огляд транспорту, вилучення правопорушників з транспорту).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Народної Самооборони Львівщини.

Повправлялися активісти і в умовах «смуги перешкод», зокрема психологічних. Йдеться про імітацію досить потужних вибухів, стрільби над головою холостими патронами, розповів представник Штабу Самооборони Львівщини Ярослав Коминський.

Активісти Самооборони також проходили тренування у спецодязі, який застосовують в умовах хімічної атаки ворога та при перенесенні поранених у зоні хімічної атаки.

Відзначено в повідомленні, що вогнева підготовка проходила одразу на кількох рівнях, зокрема, для тих добровольців, які вже пройшли інші етапи вишколу. Вони вдосконалювали свої навики у роботі із ширшим спектром зброї – з кулеметами, снайперськими гвинтівками та іншими видами зброї.

Вогневу підготовку для активістів організовує Штаб Самооборони спільно з Навчальним центром при Університеті внутрішніх справ. Спершу хлопці пройшли перший етап навчання – це курс лекцій і тестувань, який тривав кілька тижнів. Пізніше випробовували свої знання в інтерактивному тирі цього ж навчального центру. Хлопці, зокрема, відпрацювали постріли з різних видів зброї та у різних положеннях тіла.

Нагадаємо, сьогодні в зоні АТО перебуває 43 самооборонці зі Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук