«Самопоміч» хоче відкрити в інтернеті всі бюджетні витрати

Суспільство22 січня 20154810

Ухвалити законопроект «Про відкритість використання публічних коштів» потрібно, щоб платники податків знали, куди витрачаються сплачені ними кошти. Про це заявив член фракції «Самопоміч» Олександр Опанасенко.

«Фракція «Об’єднання «Самопоміч» завжди виступала за максимальну прозорість публічних фінансів. Адже платники податків мають право знати, куди витрачаються сплачені ними кошти», – зазначив він, повідомляє прес-служба партії.

Як повідомив нардеп, законопроект №0949 зобов’язує органи державної влади (розпорядників бюджетів всіх рівнів) звітувати з витрачання коштів – надавати підтверджуючи документи (контракти з усіма додатками).

Так само будуть відкриті реєстри платежів, що підтверджують фактичний переказ коштів, що дозволить автоматизувати експорт даних задля можливості здійснювати аналіз витрат.

«Ці дані будуть у відкритому доступі на інтернет-порталі для всіх зацікавлених. Таким чином, кожен громадянин зможе в онлайн-режимі бачити на що витрачаються сплачені ним у держбюджет кошти», – наголосив Опанасенко.

Законопроект  «Про відкритість використання публічних коштів» (№0949) був зареєстрований в кінці листопада 2014 року кількова депутатами ще попереднього скликання, однак Верховна Рада досі його не розглянула.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук