«Самопоміч» прийняла рішення про відкликання з уряду свого міністра

Парламентська фракція «Самопоміч» оголосила недовіру уряду

Фракція «Самопоміч» у Верховній Раді прийняла рішення відкликати з уряду міністра АПК Олексія Павленка.

Таке рішення було ухвалено у середу ввечері на засіданні фракції «Самопоміч», повідомив «Українській правді» лідер цієї фракції Олег Березюк.

«Міністру ми вдячні за його діяльність і за його якісні дії, зокрема, в частині дерегуляції АПК, але в умовах, що склалися, ми вирішили відкликати його з уряду. Ми також вирішили оголосити недовіру уряду і вважаємо за доцільне сформувати новий уряд з новим прем’єром», – заявив Березюк.

«Ми закликаємо коаліцію спільно відкорегувати і підписати коаліційну угоду, яка б відображала нові умови роботи. Це все має бути, щоб відновити довіру до влади і запобігти дестабілізації в країні і проведенні нових виборів. Цього допустити не можна», — додав він.

Водночас Березюк зауважив, що Павленко погодився на вимоги фракції.

Як інформував ZAXID.NET, 22 січня фракція «Об’єднання «Самопоміч» заявила про те, що відкликає з уряду міністра аграрної політики Олексія Павленка, який займає цю посаду за квотою партії.

Це рішення «Самопоміч» мотивувала тим, що «Кабінет міністрів є джерелом багатомільярдної корупції» і не здатний до рішучих реформ.

Однак Павленко відмовився йти у відставку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук