«Самопоміч» розробила законопроект, який дозволить легалізувати тіньові зарплати

Депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Андрій Журжій заявив, що зменшення навантаження на фонд заробітної плати – це основне, що цікавить бізнес у податковій реформі. Про це він повідомив у п'ятницю, 6 лютого, під час обговорення податкової реформи.

«Поки ми не вирішимо питання з навантаженням на фонд заробітної плати, яке на сьогоднішні сягає 60%, ми не легалізуємо економіки», – констатував він.

Водночас депутат зазначив, що вирішувати проблему фіскального навантаження на бізнес треба одночасно з реформуванням системи видатків Пенсійного фонду. На його дуику використати досвід Грузії, яка ліквідувала Пенсійний фонд, Україна не зможе.

«Грузинам міжнародні донори допомагали ліквідувати утворені розриви в бюджеті. В Україні ж МВФ чітко сказав, що не буде фінансувати жодних витрат, які ведуть до втрат із державного бюджету», – пояснив він.

За його словами, ухвалені у бюджетну ніч зміни до законодавства вже дозволили деяким платникам знизити навантаження на фонд заробітної плати до 34%.

Однак, депутати від «Самопомочі» пропонують на цьому не зупинятися і вже разом з представниками уряду та Державної фіскальної служби розробили відповідний законопроект (№1863).

«Законопроект, котрий може бути проголосований вже наступного тижня, спрощує умови застосування роботодавцями зниженого коефіцієнту єдиного внеску. Це дасть змогу застосувати його більшій кількості підприємств, і тим самим легалізувати тіньові зарплати», – розповів депутат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук