«Самопоміч» скептично оцінила можливість миротворчої місії ООН на Донбасі

«Самопоміч» скептично оцінила можливість миротворчої місії ООН на Донбасі
фото Getty Images
Голубі каски миротворців

На думку депутата фракції Об’єднання «Самопоміч», представника батальйону «Донбас» Павла Кишкара події на Сході свідчать, що Україна має готуватися до повномасштабної війни з Росією. Депутат скептично оцінив можливість введення миротворчого контингенту ООН і наголосив на потребі вирішення ряду внутрішніх проблем українського війська.

Про це йдеться на офіційному сайті політичної сили.

«Мінські домовленості дали певну можливість відтермінувати війну. Але, на жаль, сьогодні немає жодної ознаки, що дипломати змогли переконати російську сторону в потребі припинення вогню. Тому ми мусимо робити власні висновки», – констатував Кишкар.

За його словами зміст 41, 42 і 46 статей Статуту ООН, вказує на те, що сценарій введення миротворчого контингенту Об’єднаних націй малореалістичний. «Крім того, не варто забувати, що сама Росія є членом ООН. На сьогодні юридично можливо запросити миротворчий контингент ЄС, країн НАТО і безпосередньо США», – зауважив він.

Проте, на думку парламентаря, країни ЄС навряд чи готові до фактичного вступу у військовий конфлікт з російською федерацією: «А введення такого контингенту Росія сприйме саме так».

Павло Кишкар вважає, що Україна має готуватися до повномасштабної війни з Росією.

«Ми маємо кожного дня себе запитувати, чи ми все зробили для того, щоб зупинити російського агресора. Думаю, що не все. Є ряд проблем і з процесом мобілізації, і з матеріально-технічним забезпеченням війська», – наголосив народний депутат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук