«Самопоміч» вимагає відставки заступника голови МЗС через перевищення ним повноважень

Заступник Клімкіна стверджує, що українцям доведеться змиритись з обраними внаслідок виборів на Донбасі бойовиками

СуспільствоАндрій Стець, 29 квітня 201615813
Вадим Пристайко

Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» вимагає відкликання заступника голови МЗС Вадима Пристайка з закордонного відрядження, його негайного звільнення, а також звітування міністра закордонних справ Павла Клімкіна перед парламентом щодо відстоювання державних інтересів представниками МЗС України.

Про це йдеться в офіційній заяві «Самопомочі»

«Вчора, 28 квітня заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко в інтерв'ю «Голосу Америки» заявив про те, що Україна повинна провести вибори на окупованих територіях вже цього літа, а також про те, що внаслідок таких виборів можуть бути обрані нинішні терористи, оскільки вони «мають зараз певний вплив на територіях», а українцям «прийдеться жити з цим», «прийдеться шукати можливість взаємодіяти з ними: і в парламенті, і в урядових структурах, і в місцевих структурах», - йдеться у заяві.

У політичній силі вважають заяви заступника голови МЗС неприпустимими, такими, що не відповідають національним інтересам України, загрожують державному суверенітету, та зробленими з перевищенням повноважень.

«Парламент України не давав згоди на проведення виборів на території, фактично окупованою Російською Федерацією. Більше того, народні депутати від фракції «Самопоміч» Олег Березюк, Єгор Соболєв, Іван Мірошніченко разом із заступником Голови Верховної Ради Оксаною Сироїд прямо зараз ведуть перемовини із представниками Державного департаменту США, Пентагону, Білого дому, конгресменами та сенаторами, пояснюючи смертельну небезпеку для української державності в наслідок проведення подібних «виборів»», - йдеться у заяві.

Вчора, 28 квітня заступник Міністра закордонних справ В. Пристайко в інтерв'ю "Голосу Америки" заявив про те, що Україна повинна провести вибори на окупованих територіях вже цього літа, а також про те, що внаслідок таких виборів можуть бути обрані нинішні терористи, оскільки вони "мають зараз певний вплив на територіях", а українцям "прийдеться жити з цим", "прийдеться шукати можливість взаємодіяти з ними: і в парламенті, і в урядових структурах, і в місцевих структурах". Самопоміч вважає заяви заступника Міністра неприпустимими, такими, що не відповідають національним інтересам України, загрожують державному суверенітету, та зробленими з перевищенням повноважень. Парламент України не давав згоди на проведення виборів на території, фактично окупованою Російською Федерацією. Більше того, народні депутати від фракції "Самопоміч" О. Березюк, Є. Соболєв, І. Мірошніченко разом із заступником Голови Верховної Ради О. Сироїд прямо зараз ведуть перемовини із представниками Державного департаменту США, Пентагону, Білого дому, конгресменами та сенаторами, пояснюючи смертельну небезпеку для української державності в наслідок проведення подібних "виборів". Вибори в Донецьку і Луганську можливі лише після повного відновлення суверенітету України на всій території Донеччини та Луганщини та усунення наслідків російської окупації, що потребуватиме багато часу та зусиль. Говорити про вибори на окупованих територіях тепер, коли там стоять російські танки та "Гради", коли "суверенітет" здійснюють ФСБ та ГРУ, а населенню посилено промивають мізки, є сприянням плану Кремля. У зв'язку з цим, Самопоміч вимагає відкликання заступника Міністра В. Пристайка з відрядження, його негайного звільнення, а також звітування Мініста закордонних справ перед Парламентом стосовно відстоювання державних інтересів представниками Міністерства.

Опубліковано Об'єднання "Самопоміч" 28 квітня 2016 р.

У «Самопомочі» переконані, що вибори в Донецьку і Луганську можливі лише після повного відновлення суверенітету України на всій території Донеччини та Луганщини та усунення наслідків російської окупації, що потребуватиме багато часу та зусиль.

«Говорити про вибори на окупованих територіях тепер, коли там стоять російські танки та «Гради», коли «суверенітет» здійснюють ФСБ та ГРУ, а населенню посилено промивають мізки, є сприянням плану Кремля», - йдеться у повідомленні.

«У зв'язку з цим, «Самопоміч» вимагає відкликання заступника міністра Вадима Пристайка з відрядження, його негайного звільнення, а також звітування міністра закордонних справ перед парламентом стосовно відстоювання державних інтересів представниками МЗС», - повідомили у політичній силі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук