Саудівська Аравія дозволила неодруженим парам селитися в одному готельному номері

СвітАндрій Стець, 6 жовтня3800

У Саудівській Аравії іноземним туристам, які не перебувають у шлюбі, дозволили заселятися в один готельний номер на двох. Про це в неділю, 6 жовтня, повідомив Reuters з посиланням на комісію з туризму та національної спадщини.

Досі неодруженим парам дозволялося селитися в одному номері лише після пред'явлення доказів того, що вони перебувають в подружніх стосунках. Нові правила не поширюються на громадян Саудівської Аравії, яким як і раніше доведеться пред'являти свідоцтво про шлюб.

Повідомляється також, що влада в Ер-Ріяді дозволила жінкам, причому не тільки іноземкам, а й місцевим, заселятися в одномісні номери в готелях.

У Саудівській Аравії реалізуються реформи, покликані зробити країну більш відкритою для іноземців, зокрема, розширюються і права жінок.

Так, саудівським жінкам дозволили відвідувати футбольні матчі, керувати автомобілем (з дозволу чоловіка або опікуна), служити в армії (у званні не вище сержанта), а також отримувати паспорт та виїжджати за кордон без дозволу родичів чоловічої статі.

У вересні в Саудівській Аравії ввели візи для індивідуальних туристів. Раніше в країну могли в'їхати лише трудові мігранти, паломники в Мекку і Медину, а також іноземці, які мали запрошення, які їхали в ділове відрядження, на концерт або спортивний захід.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук