<

Сайт президента змінив дизайн

Офіційне представництво президента України стало схожим до сайтів держорганів європейських країн

Сайт президента змінив дизайн

У п’ятницю, 12 червня, оновилося офіційне інтернет-представництво президента України.

Сайт виконано в мінімалістській манері: загальне тло біле, основним елементом шапки є золотий Малий герб України (Тризуб) у квадратному картуші.

На сайті основну площу екрану займає розділ «Головне», в якому періодично оновлюються відповідні новини, виконані великим шрифтом та з відповідною темі великою фотографією.

Також з’явилася колонка твітів, в яких можна читати твіти Петра Порошенка і, перемкнувшись на відповідну вкладку в колонці, Адміністрації президента.

Одразу під новинами глави держави йдуть розділи «Адміністрація президента» та «Дружина президента» з відповідними інформаційними матеріалами.

У нижній частині сайта розміщені розділи «Новини», «Фото», «Відео», «Прес-центр», «Документи», а також інформація про президента, адміністрацію глави держави, розділи, присвячені зверненням громадян, про очищення влади та публічну інформацію.

У рубриці «Корисні посилання» викладено банер «Реформи в Україні». Також є гіперпосилання на сайти низки інших державних установ України.

У дизайні сайта простежується мінімалістська тенденція, яка загалом властива інтернет-сайтам державних і урядових установ багатьох європейських держав, зауважує «Інтерфакс-Україна».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук