СБУ добровільно здалися 60 бойовиків з Донбасу

60 проросійських найманців скористалися програмою СБУ «На тебе чекають вдома». Про це повідомив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук у четвер, 21 квітня.

«Стосовно 29 бойовиків суди вже прийняли рішення про звільнення від кримінальної відповідальності або про звільнення від покарання з випробувальним терміном. У цих випадках відстрочується виконання вироку», – сказав Ткачук.

Ткачук пояснив, що реєструються кримінальні провадження і здійснюються досудові розслідування.

«Йдеться про амністію і помилування, ми використовуємо ті механізми, які вже викладені в кримінально-процесуальному законодавстві і Кримінальному кодексі», – додав Ткачук.

Він уточнив, що рішення приймається окремо відносно кожної людини.

«Ми домовляємося, яким чином вона повернеться з окупованої території, найчастіше це відбувається на нульових блокпостах», - зазначив Ткачук.

СБУ запустила спеціальний сайт щодо програми «На тебе чекають вдома», яка передбачає повернення на підконтрольну Україні територію бойовиків, які добровільно відмовилися від участі в терористичних організаціях ДНР/ЛНР.

Однак уникнути кримінальної відповідальності можуть ті особи, які не брали участі у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях і тяжких злочинах. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук