СБУ має свідчення того, як в ДНР планують результати «виборів»

СуспільствоРоман Ганкевич, 2 листопада 201427930

Кандидат в «депутати» так званої  «Верховної Ради ДНР» Олег Фролов у ході телефонної розмови з «екс-міністром МДБ ДНР» Леонідом Барановим обговорив результати та явку на  «виборах», які проводилися терористичними організаціями ДНР та ЛНР 2 листопада.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, відповідну розмову між Фроловим та Барановим було перехоплено фахівцями СБУ в суботу, 1 листопада, повідомила «Українська правда».

Зокрема, у розмові йдеться про те, що «голова ЦВК ДНР» Роман Лягін «вже зробив явку - буде 54%».

При цьому Фролов заявив, що «Донецька республіка отримає від 78% до 82%, усе інше отримає друга група, можна навіть не перевіряти, точніше це буде 80% - 82%».

За словами ж Баранова, прописана явка на «виборах» становитиме 50-60%.

Нагадаємо, бойовики ДНР дозволили голосувати на «виборах» 2 листопада з 16 років. Згідно з українським законодавством, право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення 18 років.

Між тим, відзначимо, що відповідно до закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», який вступив в силу 18 вересня, позачергові місцеві вибори на Донбасі повинні відбутися 7 грудня.

Водночас бойовики заявили, що збираються обрати керівників і членів парламентів ДНР і ЛНР 2 листопада. США і ЄС вже заявили, що не визнають результатів цих виборів, а президент України Петро Порошенко підкреслив, що вони ставлять під загрозу досягнуте перемир'я.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук