СБУ передала Львівській політехніці книги з архівними матеріали
Львівське Управління Служби безпеки України передало Національному університету «Львівська політехніка» та Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці книги, створені з використанням архівних документів СБУ.
Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі СБУ у Львівській області, урочиста передача книг пройшла у науковій бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка". Зокрема серед книг: "Великий Голод в Україні" в 4-х томах, "Радянські органи державної безпеки у 1939 - червні 1941 років. Документи ГДА СБ України", "Розсекречена пам’ять: Голодомор 1932-1933 років в Україні в документах ГПУ-НКВД", "УПА. Історія нескорених", "Загибель Батурина 02.11.1708р.", Науково-документальні журнали "З архівів ВУЧК-ГПУ-НКВД-КГБ" та ін.
Передаючи наукову літературу заступник начальника Львівського Управління СБУ Євген Семін зазначив, що зараз Служба безпеки у взаємодії із Українським інститутом національної пам’яті проводить роботу з надання допомоги науковим та освітнім закладам, громадським організаціям з метою збереження історичної пам’яті українського народу. Разом з тим, Євген Семін він повідомив, що у Львівському Управлінні СБУ функціонує інформаційно-довідковий зал, в якому кожен може ознайомитись з електронними копіями розсекречених документів та світлин з Галузевого державного архіву СБ України.