СБУ радить уникати передачі важливої інформації за допомогою сервісу Zello

Проросійські бойовики, які координуються представниками спецслужб РФ, активно шукають патріотів України в соцмережах та серед користувачів інтернет-сервісу Zello.

Про це в п'ятницю, 16 січня, на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський.

"СБУ отримала від одного з бойовиків, мешканців Донецького регіону, що перейшов на наш бік, беззаперечні докази того, що терористи можуть ідентифікувати користувачів інтернет-сервісу Zello", - зазначив він.

За словами Лубківського, російські спецслужби, які діють в Донецьку, володіють значними обсягами актуальної технічної інформації про користувачів згаданого сервісу (ім'я; дані із профілів; інші псевдоніми, які авторизовувались з одного телефонного терміналу; IMEI мобільних терміналів та їх IP-адреси).

"Зважаючи на те, що розробником даного сервісу є росіяни, єдиним можливим каналом отримання бойовиками таких даних є російські спецслужби", - пише радник голови СБУ.

Тому у Службі безпеки радять уникати передачі каналами Zello важливої інформації та вживати заходів, які б унеможливили ідентифікацію.

"Пам'ятайте, Zello моніториться ворогом, який робить усе можливе для пошуку та боротьби з українськими патріотами", - написав Лубківський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук