СБУ встановила особи ще десяти найманців підрозділу «Вагнер», які воювали на Донбасі

Спецслужби заявляють, що представники підрозділу «Вагнер», які причетні до вбивства російських журналістів у ЦАР, раніше воювали на Донбасі.

СуспільствоЮрій Братюк, 20 грудня 20182350

У четвер, 20 грудня, СБУ встановила причетність російських найманців підрозділу «Вагнер» до терористичних дій на Сході України та у Центральноафриканській республіці. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

У повідомленні зазначається, що приватна військова компанія «Вагнер», яка в основному складається із найманців, брала участь у таємному вивезенні дорогоцінного каміння (алмазів) з Центральноафриканської республіки та у терористичних діях на Донбасі.

«Таємна діяльність "Вагнер" у ЦАР має стати об'єктом міжнародного розслідування. Російська влада жодним чином не зацікавлена у встановленні правди, адже мова йде про "приватну армію Путіна", на чиїх руках тисячі життів мирних громадян в Україні та Сирії. Нам усім нарешті треба зрозуміти, що мовчання світової спільноти вбиває», – наголосив голова СБУ Василь Грицак.

СБУ заявляє, що представники підрозділу «Вагнер», які воювали ЦАР, раніше були на Донбасі.

Нагадаємо, що у липні 2018 року в ЦАР були вбиті російські журналісти – О. Джемаль, К. Радченко та О. Расторгуєв, які проводили розслідування незаконної діяльності російських найманців у ЦАР. При цьому, російська влада відразу заперечила факт присутності найманців. Слід зазначити, що вже ідентифіковано 10 бойовиків, які знаходилися в ЦАР у день вбивства російських журналістів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук