Сех виділила мостиським прикордонникам півтора гектара землі

ЕкономікаДар'я Буряченко, 18 червня 20143290

Голова Львівської обласної державної адміністрації Ірина Сех підписала розпорядження про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості ПрАТ «Ожидівський «Агрореммаш».

Розпорядження від 16 червня оприлюднене на сайті відомства.

Документом передбачене надання ПрАТ «Ожидівський «Агрореммаш» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для обслуговування виробничих приміщень загальною площею у 14,7 га на території Ожидівської сільської ради Буського району.

Розроблену та погоджену в установленому порядку технічну документацію із землеустрою підприємство має подати на затвердження до ЛОДА.

Іншим розпорядженням Сех надала дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Мостиському прикордонному загону.

«Надати Мостиському прикордонному загону дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування інженерно-технічних споруд за межами населених пунктів на території Мостиського, Старосамбірського, Турківського, Яворівського районів орієнтовною загальною площею 1,56 га земель оборони», – йдеться у розпорядженні.

Розроблену та погоджену документацію прикордонний загін має подати на затвердження до ЛОДА.

Згідно з інформацією SMIDA, станом на кінець 2013 року основними акціонерами ПАТ «Ожидівський Агрореммаш» є Люсьєна Бевз (43,4%) та Сергій Белз (37,3%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук