Серед безробітних Львівщини – 2 тисячі випускників вишів

Володимир Балита, 26 червня 20138810
Серед безробітних Львівщини – 2 тисячі випускників вишів
фото ogo.ua
Випускник

Кількість випускників вищих та професійно-технічних навчальних закладів освіти на обліку обласної служби зайнятості у січні-травні 2013 року у порівнянні з відповідним періодом торік дещо зменшилась і становила відповідно 2 тисячі (торік – 2,3 тис.) та 1,3 тис. осіб (торік – 1,5 тис.).

Як повідомили в обласній службі зайнятості, найбільше безробітних випускників вишів було серед тих, хто свого часу обрав спеціальності «Бухгалтерський облік», «Сестринська справа» (для молодших спеціалістів), «Правознавство», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Менеджмент», «Менеджмент організацій», «Економіка підприємства».

Серед безробітних випускників професійно-технічних закладів освіти переважали особи, котрі здобули професію кухаря, перукаря (перукар-модельєр), оператора комп’ютерного набору, слюсаря з ремонту автомобілів, обліковця бухгалтерських документів, еклектрогазозварника.

Як повідомляв ZAXID.NET, на 21 червня у Львівській області зареєстровано 12,7 тисяч безробітних – молодь.

Довідка. За даними обласного управління статистики, на початок 2013 року на Львівщині проживало 757,9 тис. молоді у віці 15-34 роки. Порівняно з попереднім роком їх кількість зменшилася на 7,2 тис. осіб, або на 0,9%. Частка молоді у населенні області (30%) перевищує всеукраїнський показник (28,6%). Серед молоді більше чоловіків, ніж жінок (у середньому 104 чоловіки на 100 жінок), тоді як у загальній кількості населення, навпаки, чисельно переважають жінки (86 чоловіків на 100 жінок). Для молоді притаманна висока міграційна активність. У 2011 році кожні троє з п’яти мігрантів – у віці 15-34 роки. З них  більш рухливими залишаються жінки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук