Серед голів профспілок спиртозаводів назріває революція

Суспільствоточка зору, 8 квітня 20160

Керівники профспілок державних спиртозаводів заявляють про спробу незаконно усунути з посади голову об'єднаної профспілки ДП «Укрспирт» Романа Сметанюка.

За їх словами, сьогодні в столичному готелі «Хрещатик» мали пройти таємні збори, де планували незаконно усунути голову профспілки через його позицію щодо приватизації підприємств галузі.

Сам Роман Сметанюк показав копію електронного листа, який розсилався головам профспілок на державних спиртозаводах. В ньому працівників запрошували на обговорення «організаційних питань».

«Бандитський олігархат пішов на злочин і сьогодні хотів,
передзвонюючи на всі підприємства, зібрати тут неделегованих ніким членів профкомів і провести переворот в профспілці ДП «Укрспирт». «Фейковими» листами членів профспілки повідомляють про проведення перевиборів. Вони в листах писали, що зі мною не можна зв`язатись, що телефони не відповідають і я переховуюсь... Та від кого ж мені переховуватись?» – розповів Роман Сметанюк.

За його словами, цей «переворот» був задуманий для того, щоб обрати більш лояльне керівництво профспілки, яке не заважало б «проштовхнути» законопроект про приватизацію ДП «Укрспирт».

Збори так і не відбулись. За словами членів профспілки ДП «Укрспирт», представники 33 заводів відмовились їхати на таємні збори. Бо підтримують позицію Романа Сметанюка, який публічно вимагає від чиновників позбутися корупційних схем в спиртовій галузі та зупинити розкрадання державного майна.

«Мінімум 10 млн гривень в день крадуть у держави в ДП «Укрспирт». Це майже чотири мілрд на рік. Виробляється «лівий» спирт, який не облікований», – додає начальник управління технічної політики ДП «Укрспирт» Олексій Семенов.

Члени об'єднаної профспілки ДП «Укрспирт» переконані: за ситуації, коли діють тіньові схеми, а державними підприємствами пробують керувати «смотрящі», приватизація ДП «Укрспирт» неможлива. Вони вважають, що підприємство доведуть до банкрутства і монополізують, а постраждають від цього робочі колективи та інвестори. Тому, в першу чергу, необхідно ліквідувати злочинні схеми, покарати винних та провести прозорий конкурс на посаду керівника ДП «Укрспирт».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук