Севастопольським студентам втричі зменшили розмір стипендій

Розмір стипендій севастопольських студентів довели до загальноросійського рівня: з початку 2016 року стипендія стала втричі меншою порівняно з виплачуваною в Україні, повідомляє Севастопольський новинний портал ForPost.

«Стипендії студентам СЕВДУ знизили до загальноросійських стандартів відповідно до російського законодавства», – пише видання.

За даними видання, ще наприкінці 2015 року студентам платили 4500 рублів на місяць (приблизно 1260 грн), а розмір підвищеної стипендії складав 6000 рублів (приблизно 1680 грн).

З 1 січня цього року, відповідно до наказу по Севастопольському державному університету від 11.01.2016 року, розмір академічної стипендії для тих, хто пройшов проміжну атестацію, змінено до мінімального – 1300 рублів (приблизно 364 грн).

Надалі розмір студентських виплат визначатиметься, «виходячи з можливостей стипендіального фонду, виділеного на 2016 рік», повідомили в стипендіальному відділі СЕВДУ.

Ситуацію зі зниженням стипендій там пояснюють тим, що «такі мізерні стипендії платять у більшості російських вишів».

У «міністерстві освіти, науки і молоді» Криму підтвердили, що «розмір підвищеної стипендії раніше був 6000 рублів, а цього місяця вже 2600, а звичайна стипендія - всього 1300».

Видання зазначає, що зекономлені кошти стипендіального фонду будуть направлені на збільшення розміру стипендій за результатами проміжної атестації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук