Шеф міліції Львова запропонував нову форму обрання начальників райвідділів

Начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко запропонував, щоб міліцейські колективи самі собі обирали керівників.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Станом на сьогодні у місті Львові звільнилося дві посади начальників районних відділів міліції – Франківського та Сихівського. У перспективі ще двоє начальників РВ міста залишать свої посади. Зараз, як і завжди, є дуже багато чуток і йде велика спекуляція щодо кандидатів на керівні посади», - розповів Зюбаненко.

Він повідомив, що запропонував начальнику ГУ МВС у Львівській області Дмитру Загарії обрати керівників підрозділів за новою формою – через обговорення кандидатур.

«Серед кандидатів є люди не публічні, не відомі громадськості і тому сама форма обговорення їх кандидатур у широкому загалі, засобах масової інформації може не виправдати себе», - зазначив Зюбаненко.

Тому він запропонував провести анонімне опитування у кожному з підрозділів щодо кандидатів.

«Важливо, щоб колектив сам обрав керівника, якому довіряє і який гідний займати цю посаду. Людина повинна бути справжнім професіоналом, фахівцем своєї справи. Також врахувати думки голів відповідних районних адміністрацій та громадських організацій, які активно беруть участь в охороні громадського порядку», - наголосив керівник міської міліції.

Зюбаненко заявив, що прізвища кандидатів озвучить публічно безпосередньо перед опитуванням, щоб уникнути будь-яких спекуляцій, зокрема і з боку самих кандидатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук