Ще 10 українських телеканалів закодують свій супутниковий сигнал

Частина телеканалів уже ухвалили таке рішення, проте не визначилися з датою кодування

Супутниковий сигнал 22 телеканалів уже закодували в ніч з 28 на 29 січня

Ще 10 українських телеканалів, які не входять до медіагруп StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп», збираються найближчим часом закодувати свій супутниковий сигнал.

Про це з посиланням на представників телеканалів повідомляє «Телекритика».

Зокрема, MusicBox збираються закодувати вже з 1 березня. Натомість прес-служба каналу Xsport зазначила, що рішення про кодування вже ухвалене, коли саме це станеться, повідомлять згодом.

У той де час директор PayTV-напрямку Film.UA Наріман Гусейнов повідомив, що група веде «певну роботу» у питанні кодування «Кус-Куса», «36.6», «Дачі» та «Епохи». Телеканали групи «Континент ТБ» («Трофей», «Терра», «Наука» та «Фауна»), за словами генерального продюсера групи Андрія Медведя, будуть закодовані найближчим часом.

Нагадаємо, чотири медіагрупи – StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп» – у ніч з 28 на 29 січня закодували сигнал своїх 22 телеканалів на супутнику.

Детальніше про те, чому українські телеканали вирішили закодувати, скільки це коштує, які все ще залишаться у вільному доступі, що робити після закодування – у матеріалі ZAXID.NET.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук