Ще один день – ще одна можливість змінити світ на краще

Суспільствопромоція, 27 вересня 20183020
Ще один день – ще одна можливість змінити світ на краще
Нік Вуйчич

28 жовтня на стадіоні «Арена Львів» відбудеться виступ австралійського письменника та мецената, творця міцної сім’ї і щасливого батька 4-х дітей, сповненого жагою до життя, саморозвитку і навчання – Ніка Вуйчича.

Картина та емоції – багатослівні. Мистецтво фотографії передає те, що перехоплює подих мільйонів. Більше 250 мотиваційних лекцій щороку, тисячі врятованих життів та щасливих людей! Все це – легендарний оратор, мотиваційний спікер та Людина неймовірної сили волі та віри – Нік Вуйчич.

Це вже шостий візит Ніка Вуйчича в Україну і компанія Avalon Inc. долучається до генерального партнерства події світового масштабу та запрошує на зустріч з сильною та щасливою Людиною, оскільки поділяє цінності, якими мотиваційний тренер ділиться зі своєю аудиторією!

Простими словами розказана непроста історія життя та перемоги над собою. Такі виступи потрібні людям, які, міряючи індекс щастя, витрачають себе на порівняння з іншими, не цінують своєї унікальності і впадають у депресію. Потрібні тим, хто просто загубився у якихось життєвих обставинах або втомився від нескінченної гонитви за недосяжним прекрасним.

Іноді важко знайти для себе мотивацію, але трапляються унікальні шанси, коли мотивація знаходить нас. Зустріч з Ніком Вуйчичем у Львові – це особлива нагода навчитись вірити в себе, ніколи не опускати руки, а тільки рухатись вперед, бути завжди оптимістом і насолоджуватись життям!

Найбільша вада людини – не фізична, а вада віри та розуму! І лише від нас самих залежить, яким буде майбутнє! Життя може бути хорошим, якщо ми обираємо це. Про вибір, який ми робимо щодня, і про приклад, з якого завжди потрібно брати приклад.

Цінності щасливого життя від Ніка Вуйчича – прості і зрозумілі, секрет – навчитися практикувати їх щодня з любов’ю до себе, вірою у Бога та вдячністю за все, що нас оточує.

Ніколас Вуйчич народився з рідкісною патологією – тетраамелія – у нього немає ані рук, ані ніг. Спостерігаючи за Ніком, на думку приходять слова з «Маленького принца» Антуана де Сент-Екзюпері: «Зряче лише серце. Головного очима не побачиш». «У цієї Людини – велике серце, яке має надприродну силу повертати віру мільйонам людей, котрі втрачають здатність любити, вірити, цінувати і бути вдячними за кожен день життя», – ділиться своїми враженнями керівник маркетингового відділу компанії Avalon Inc. Юлія Лебедєва.

Потрібно пройти через багато випробувань, щоб зрозуміти тих, хто був із нами поруч. Не можна набути досвіду, придбати знання, не віддавши частинку себе. Не можна пізнати радість зустрічі, не відчувши біль розлуки. Безцінний досвід ми отримуємо тоді, коли проходимо випробування самостійно. Нік Вуйчич намагається нас убезпечити від даремних блукань у пошуках відповідей на запитання, яких ставити не потрібно, та відкрити наші серця тому, що приносить повноцінне щасливе життя вже і зараз.

Нік Вуйчич допомагає кожному віднайти загублений пульт дистанційного керування особистим життям та світом, що оточує нас: «Якщо програма, яку Ви дивитеся, Вам не подобається, просто візьміть пульт і переключіть телевізор на іншу програму. Так само і з відношенням до життя: коли Ви незадоволені результатом, змініть підхід, незалежно від того, з якою проблемою Ви зіткнулися».

Нік не може потиснути нікому руку, ​та обіймаючи нас усім серцем, він звертається з простими словами до кожного з надією бути почутим і змінити цей світ на краще, а людей зробити щасливими.

ВІРА
Від необдуманих та грішних вчинків у житті може зупинити лише віра у Господа і любов до рідних.

НАДІЯ
Станьте другом, коли Вам потрібні друзі. Даруйте надію, коли самі потребуєте.

ЛЮБОВ
Любити всіх і себе – ​такими, якими Ви є, і дякувати Богу за кожен день.

Любові немає діла до того, що Ви можете і чого не можете, ким є і ким не можете бути. Справжня любов дивиться прямо в серце!

ЩАСТЯ
Ми не повинні жити в очікуванні того, що щастя настане, коли ми досягнемо мети або придбаємо якусь річ. Щастя має бути з нами постійно, а щоб досягти цього, потрібно жити в гармонії – духовній, психологічній, емоційній і фізичній.

ТАЛАНТ
Ті, хто вважає себе невдахою, – це люди, які не розуміють, наскільки близько до успіху перебували, коли склали руки і здалися.

СИЛА ВОЛІ
Є рани, які загоюються, коли людина рухається. Рівно те саме можна сказати про життєві невдачі. Не псуйте життя скигленням – дивіться вперед.

Головне – ​зосереджуватися не на тому, чого Ви не можете, а на тому, що Вам може бути під силу.

МОТИВАЦІЯ
Спробуйте зазирнути в кінець власного життя, а потім почніть жити так, щоб, опинившись в цій точці, ні про що не шкодувати.

НАТХНЕННЯ
Поводьтеся так, щоб власні вчинки Вас надихали і надихали.

ВИКЛИКИ МАЙБУТНЬОГО
Зіткнувшись з будь-якими труднощами, знаходьте в них чисту радість.

СМІЛИВІСТЬ
Це не коли Ви не боїтеся, а коли Ви робите навіть, коли боїтеся.

РАДІСТЬ
Одна з найбільших радостей життя – стати частиною чогось більшого, ніж Ваше власне життя і особистий досвід.

СПІВЧУТТЯ
Просити про допомогу можна і потрібно. Нормальне у вас тіло чи ні, але є речі, з якими неможливо впоратися самотужки.

ВДЯЧНІСТЬ
Будьте вдячними за те, що маєте, і мрійте масштабно.

Прості істини у виступах Ніка Вуйчича звучать по-особливому, набирають неймовірної енергетики, котра змінює людей і робить світ кращим.

Книги, виступи, зустрічі та промови про світосприйняття випромінюють силу, віру та надію для мільйонів жителів нашої планети. Кожен знаходить щось цінне для себе, коли Нік, розповідаючи про власне життя, звертається до мільйонів.

Про цінності, пріоритети та свободу вибору з власних уст Нік Вуйчич у Львові 28 вересня о 18 год на «Арені Львів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук