Ще у трьох країнах сьогодні вибори

Світ6 травня 20123590
Вибори

У неділю, 6 травня, у Італії обирають місцеву владу, у Вірменії та Греції - парламентські вибори.

 Вибори в Італії стануть першим випробуванням для уряду технократів, який півроку тому змінив правоцентристську адміністрацію Сильвіо Берлусконі.

Більше тисячі міст та сіл голосуватимуть протягом двох днів.

Як повідомляють ЗМІ, результати виборів можуть реформувати політичні союзи у країні, адже виборці вперше після корупційного скандалу матимуть змогу показати своє ставлення до "Північної ліги", прихильної до Сильвіо Берлусконі, пише BBC Україна.

Також на виборах стане зрозуміло, чи вдалось сатирику та блогеру Беппе Гріллу перетворити успіх в Інтернеті на політичну силу.

Президент Вірменії Серж Саркісян, лідер правлячої партії, яка, як виглядає, залишиться при владі, пообіцяв, що парламентські вибори у неділю, 6 травня, будуть чесними.

Він також пообіцяв очистити країну від корупції.

Уряд Вірменії заявив, що вибори пройдуть справедливо та мирно, на відміну від президентських виборів у 2008, які закінчились кровопролиттям через звинувачення у шахрайстві.

Проте, активісти опозиції звинувачують членів уряду у тому, що вони використовують службове положення та державні ресурси з метою вплинути на голосування.

У Греції парламентські вибори розглядаються як референдум з питання жорсткої економії у країні в обмін на міжнародну фінансову допомогу.

Програш партій, які виступають за скорочення держвидатків, означатиме крок до суверенного дефолту, що може спричинити питання про виключення Греції з єврозони.

Дві великі партії, соціалістична "ПАСОК" та консервативна "Нова демократія", можуть бути покарані виборцями за просування методів економії у період, протягом якого вони були в уряді.

Маленькі партії, які виступають проти економії, на думку журналістів, ймовірніше отримають більше голосів.

Вибори у Франції та Греції, які відбувають в неділю, 6 травня, можуть суттєво вплинути на майбутнє єврозони. Також вибори президента, парламенту та місцевої влади відбуваються сьогодні в Сербії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук