Що принесе рік Вогняної Мавпи

Прогнози від астрологів і не тільки

Головні новини Львова 31.12Ірина Ващишин, 31 грудня 2015, 18:02 2228 0

Дуже розумна і хитра, щедра на витівки та несподівані події. Такою у східному календарі сприймають Вогняну Мавпу. І хоч у володіння вона вступає аж 8 лютого, усім вже зараз хотілось би знати, що ж принесе 2016-ий рік.

Дресирувальниця цирку Тетяна Шакурова розповіла, що з її вихованкою Феліною сумно не буває. Вона завжди дарує неочікувані сюрпризи. Феліна – хоч і юна, але вже досвідчена артистка, на арену цирку дуже любить виходити. З усіма залюбки спілкується, а все, що довкола – їй завжди цікаво. А ще вона справжня гурманка.

«І фрукти, і овочі, і солодощі, і м’ясце, і яйця, і молочко вона любить пити. Звичка найулюбленіша у неї – похуліганити. Тільки-но з клітки випустиш – так і шукає, щоб схопити. А бавитися дуже любить шматинами. Даси їй кусень тканини – вона його складає і розкладає, знову складає. Просто, як справжня жінка», – розповіла Тетяна Шакурова.

Так само нудно не буває і з українськими політиками. Тому й економічний прогноз на рік Мавпи поки що непевний, поділився декан факультету фінансів Львівського університету банківської справи Віталій Рисін.

«Зрозуміло, що є багато нарікань бізнесу про те, що податковий тиск не послаблюється. Ну але з другого боку треба розуміти, що навантаження на бюджет в Україні є просто шаленим, навантаження на пенсійний фонд є шаленим. І якщо говорити про довгострокову перспективу, то орієнтуватися треба на економічний розвиток. Але в той же час і нехтувати вирішенням якихось поточних проблем теж не можна», – зазначив він.

Балансувати на межі компромісу, а часом і просто плисти за течією подій, але при цьому не опускати весел, радять астрологи. А сам 2016 рік називають знаковим для України.

«Саме навесні 2016 року, за нашими прогнозами, і ми це бачили ще півтора-два роки тому, починається процес вирішення і процес переговорів, який за собою потягне вже повністю вирішення конфлікту на сході України. Саме з цього року почнеться і політична, і економічна стабілізація. І десь вже так в перспективі на 2018 рік ми бачимо покращення ситуації», – зазначив голова Львівської асоціації астрологів Олег Горбань.

Найбільш щедрим на подарунки долі наступний рік буде для народжених у рік Мавпи, а також для Тільців та Левів.

Однак, не пропускати своїх можливостей мусять навчитись і всі інші знаки. Бо Вогняна Мавпа у східній філософії – це символ розуму і хитрості, наголосив астролог.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук