Щодо концептуального бачення майбутнього Львова

Володимир Гірняк
Заступник голови Львівської обради

Укотре повернутися до питання стратегії розвитку Львова мене спонукало обговорення змін, які плануються на площі Петрушевича.

Отож, на площі Петрушевича планують звести новий торгово-офісний центр, а також облаштувати під сквером двоповерховий підземний паркінг для 300 авто. З огляду на це у планах міської влади змінити там організацію руху, збудувавши нову дорогу.

Я обома руками «за» те, щоб у місті нарешті створювали сучасні паркувальні місця. Безперечно, що підтримую і побудову нових офісних центрів і торгових майданчиків. Адже це і збільшення податкових надходжень до бюджету і зростання кількості робочих місць.

У всьому цьому бачу одне «але». У нас ще далеко не використані інфраструктурні перспективи околиць міста. Натомість підприємці та влада вперто вирішили забудовувати саме центральну частину Львова. Але центр міста не гумовий.

Що означає спорудження нового торгово-офісного центру? Це, окрім згаданих позитивів, і велика проблема. Район на перехресті вулиць Франка та Зеленої, а також вулиці Шота Руставелі й без того надто завантажений. Тож з появою там ще одного великого центру транспортних проблем там не уникнути, навіть збудувавши нові розв’язки. Я переконаний, що плануючи і реалізовуючи будь-які проекти, в першу чергу потрібно думати про комфорт львів’ян.

Тож знову і знову повертаюся до проблеми концептуального бачення майбутнього Львова. Центральній історичній частині міста нарешті треба дати спокій. Місто має реалізовувати свої можливості в інших районах. А це, на моє глибоке переконання, можливо лише за умови розробки та ухвалення чіткої стратегії розвитку Львова. Стратегії, яка б акумулювала всі позитивні зміни, які ми хочемо бачити в місті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук