Щорічно в Україні реєструється понад 130 тис. випадків онкологічних захворювань

Жінкам щорічно рекомендують обстежуватися у мамолога

Щороку в Україні реєструють більше 130 тис. нових випадків онкологічних захворювань. Про це у середу, 31 січня, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Як зазначається, тенденція до збільшення захворюваності на рак спостерігається у всьому світі. За даними МОЗ в Україні числиться більше мільйона онкохворих пацієнтів і щорічно реєструється понад 130 тис. нових випадків. У 2017 році в країні було зафіксовано 143 тис. нових випадків онкозахворювань.

У відомстві зазначили, що у 2017 році фінансування на закупівлю препаратів для лікування онкології в дорослих збільшилося вдвічі порівняно з 2016 роком - з 397 млн грн до 809 млн грн, для дітей на 63% - з 353 млн грн до 558 млн грн.

Крім того, минулого року за рахунок оптимізації витрат за деякими програмами державних закупівель лікарських засобів було заощаджено 100 млн грн, які було розподілено на дозакуповування препаратів для лікування дорослої онкології.

У МОЗ також звернули увагу на те, що третині випадків захворювання на рак можна запобігти, й закликають проходити профілактичні огляди.

Нагадаємо, сьогодні МОЗ не підтвердило випадок захворювання на дифтерію у Луганській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук