Шість країн, у тому числі Україна, приєдналися до продовження санкцій ЄС проти Росії

Шість країн, у тому числі Україна, приєдналися до продовження санкцій ЄС проти Росії

Україна, Чорногорія, Албанія, Ісландія, Ліхтенштейн та Норвегія приєдналися до продовження економічних санкцій ЄС, говориться в заяві глави дипломатії ЄС Федеріки Могеріні.

«Країни-кандидати (в члени ЄС) Чорногорія та Албанія, а також члени Європейської асоціації вільної торгівлі Ісландія, Ліхтенштейн та Норвегія, члени Європейської економічної зони, а також Україна, приєднуються до цієї заяви. Вони забезпечать відповідність їхньої національної політики рішенням Ради», – йдеться в прес-релізі.

 Ці країни, а також Грузія приєдналися до продовження економічних санкцій ЄС проти Криму і Севастополя.

Нагадаємо,  22 червня Рада Євросоюзу продовжила санкції проти Росії до 31 січня 2016 року, схваливши відповідні поправки до вирішення Євросоюзу про секторальних обмежувальні заходи стосовно Росії. Рішення набуло чинності 23 червня. На грудневому саміті Євросоюз знову повернеться до питання санкцій.

У відповідь Росія пролонгувала продуктове ембарго для ЄС.

Сьогодні, 29 липня, президент України Петро Порошенко заявив військова агресія і торгова війна Росії проти України призвела до суттєвих втрат промислового потенціалу і суттєвого зниження рівня життя населення країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук