Через військову агресію Росії українці значно збідніли, - президент

Через військову агресію Росії українці значно збідніли, - президент

Військова агресія і торгова війна Росії проти України призвела до суттєвих втрат промислового потенціалу і низького рівня життя населення. Про це заявив президент України Петро Порошенко, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Я знаю, як зараз нестерпно важко живеться більшості з вас, скільки родин важко зводять кінці з кінцями. На жаль, значною мірою це ціна війни. Під час війни в країну не приходять інвестиції, зупинено 25% промислового потенціалу України. Крім агресії на сході, РФ розгорнула проти нас справжню торговельну війну, закривши свої ринки для 50% експорту України, але ми виживемо», – сказав президент під час урочистостей з нагоди 150- річчя з дня народження митрополита Андрея Шептицького у Львові в середу, 29 липня.

«Крім агресії на сході, Російська Федерація розгорнула проти нас справжню торгову війну, закривши свої ринки для 50% експорту України», – зазначив глава держави.

Крім того, він зазначив, що в Луганській області промисловість за рік війни обвалилася на 86%.

«Невже це не впливає ефектом доміно на всю економіку країни? Так, у міру віддалення від епіцентру на захід ударна хвиля стихає, але Львів так чи інакше теж зачіпає», – сказав Порошенко.

При цьому він додав, що «немає в світі такого прикладу, коли в країні, проти якої здійснюється військова агресія, росла б економіка і підвищувався рівень життя».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук