Шістнадцять сімферопольців перебралися до Львова

Львів відкритий для Криму

Головні новини за 19 червняНовини Львова, 19 червня 2014, 14:00 0

Шістнадцять сімферопольців з однієї родини - а це три сім'ї - перебралися до нашого міста. Кажуть, залишаться тут - їм вже знайшли хостел. Щодня до міста на тимчасове перебування приїздить до сотні переселенців із Сходу та Півдня, які не квапляться повертатися додому.

До Львова далі перебираються кримські татари. Та це найменша група, щодня до міста приїздить в декілька разів більше переселенців.

На гарячу лінію ОДА, звернулась і ця сім'я із Сімферополя. Шістнадцять осіб, з них десятеро дітей. У Криму не залишили нічого, запакували усі речі і приїхали до Львова.

Кажуть, дорогою пройшли два блок-пости і лише тоді відчули себе у безпеці. Двоє братів із дружинами та дітьми, їхати на Захід без остраху, адже тут вже є багато їхніх знайомих.

Натомість дітям, аби адаптуватись і звикнути до нового місця проживання, потрібно багато часу, тож з ними вже починає працювати психолог.

А от чи повертатимуться кримчани назад додому - не певні.

Натомість зараз сім'ю поселили у місцевому хостелі. Згодом вони переїдуть в нове житло. До Львова вже переїхали дві тисячі сімсот переселенців із Півдня та Сходу.

Тут їм надали тимчасове житло, дітей влаштували в садочки, деяких поставили на біржу. А є й такі, які вже відкрили власний бізнес.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук