Шлях до успіху Сергія Кузнєцова – майстра зміни в компанії «Фуджікура»

Суспільствопромоція, 6 квітня 2017, 10:00 911 0

Рекорди не лише для спорту. Для Сергія Кузнєцова, який прийшов на «Фуджікуру» простим оператором відділу нарізки, бажання бути найкращим і побити виробничий рекорд попередника, стало найефективнішим стимулом у роботі.

«Десь через два місяці роботи я його рекорд побив, поставив свій. І заохочував хлопців до того, щоб вони працювали і досягали моєї межі . Маємо 6-7 чоловік, які вже перевершили це і тепер я за ними женусь», – сказав майстер зміни відділу нарізки Сергій Кузнєцов.

Прийшов сюди одразу після армії. До того працював охоронцем. Свою кар’єру на «Фуджікурі» Сергій вважає доволі стрімкою.

«5 місяців я працював як оператор, потім як старший оператор, а потім вже став лідером зміни», – розповів Сергій Кузнєцов.

Зараз у його підпорядкуванні майже 40 осіб. Та вони для нього не підлеглі, а друзі. З багатьма починав, і саме вони допомагали освоїтись у новій професії.

«Звісно було страшно. Коли я побачив машину, я не знав, що воно таке. Було страшно, але хлопці дуже швидко мене втягнули в курс справи, постійно допомагали. Колектив дружній, з цим нема проблем. Коли сюди потрапляє нова людина сюди, то всі страхи розвіюються», – додав Сергій.

Саме з «Фуджікурою» Сергій пов’язує своє майбутнє і подальше просування службовою драбиною.

«Завод молодий, він розкручується, збільшується і завжди потрібні люди, які будуть займати ті чи інші посади. А звідси людей дуже охоче розбирають. Тому що люди, які працюють тут, знають всі види дроту, всі процеси. До сих пір намагаються переманити конкуренти. Мені подобається тут. Моя дільниця, в мене є свої хлопці, мені з ними тут комфортно працювати», – пояснив майстер зміни відділу нарізки Сергій.

Сергій розповів, що коли ти бачить, що їде машина і знаєш, що з великою імовірністю для неї проводку робив саме ти, це якось окриляє. Й робота тут за міжнародними стандартами. Адже важливо, коли твоя праця є частиною великої справи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук