Шопку біля оперного театру у Львові майже завершили

Головні новини за 30 грудняІрина Ващишин, 30 грудня 2014, 18:57 472 0

П'ять персонажів незвичної шопки біля оперного театру у Львові уже практично готові. Постаті вирізьблені із цільного дерева. Як розповів автор - скульптор і музикант гурту «Йорий Клоц» Антон Лубій – для шопки привезли п'ять колод тополі. 

Разом із помічником Антон працював упродовж тижня просто неба – під головною ялинкою міста. Там готова шопка і стоятиме аж до кінця різдвяних свят. Особливістю створених образів є те, що вони і давньослов'янські, і християнські водночас. 

«Я вважаю, що ці образи є архаїчніші за саме християнство. Ну, тобто матір, дитя новонароджене, волхви, пастухи. Напевно я хотів би ці образи ширше розкрити, ніж християнство», - пояснює Антон Лубій.

Аби у шопці запанував справжній дух Різдва, 6 січня її освятять. А день перед цим до неї запрошують на майстер-клас дітей. 

«Ми будемо запрошувати дітей, які будуть розфарбовувати цю шопку. Фарби будуть термостійкими, щоб ця експозиція могла простояти до 19 січня. І кольори будуть підібрані так, як це має бути по-церковному», - розповіла арт-директор Різдвяного ярмарку у Львові Ольга Гренюх.

Різьблена шопка на площі перед оперним театром стоятиме до 19 січня. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук